Şarköy’e Deniz Otobüsü mü Geliyor?

Şarköy için başlatılan doğalgaz çalışmalarından sonra Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi ,bu seferde Deniz Otobüs’ü için çalışmalara başladı.

Şarköy'e Deniz Otobüsü mü Geliyor?
Şarköy’e Deniz Otobüsü mü Geliyor?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, (Avcılar) Büyükçekmece-Silivri-Tekirdağ ve Şarköy’de son bulacak Deniz Otobüs seferleri için proje aşamasında..

Trakya bölgesine özellikle Şarköy’ü turizme kazandırmak için çalışmalar başlatan Kadir Albayrak İstanbul’da iskele için yer temin edilemediğinden dolayı, seferler Büyükçekmece’den başlatacak… Deniz Otobüsü, Silivri ve Tekirdağ’a uğradıktan sonra, Şarköy iskelesine yanaşacak.Böylelikle Şarköy’e gelen misafirlerin şikayetçi oldukları ulaşım problemini büyük ölçüde ortadan kaldıracak vede turizm açısından pozitif etki yaratacak olan Deniz Otobüs Seferi için Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Şarköy iskelenin deniz otobüsü yanaşması açısından sıkıntı yaratmayacağını ifade ederken, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Tekirdağ ile Yalova arasında da Deniz Otobüsü seferi planladığını belirtti. Tekirdağ Deniz Otobüsleri (TEDOS) kısaltması ile proje isimlendirilecek.. / Şarköyün Sesi Gazetesi

Son Yazılar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir