Şarköy Doğalgaz Kazı Çalışmaları Devam Ediyor

Şarköy Doğalgaz Kazı Çalışmaları Devam EdiyorYıllardır beklenen Şarköy doğalgaz çalışmaları başladığı hızla devam ediyor. İstiklal Mahallesi‘nde, Toroman Sokak‘ta başlayan Şarköy doğalgaz kazı çalışmaları Çatak Sokak‘ta devam ediyor. 3 mahalleden oluşan Şarköy merkezinde kazılar sırasıyla İstiklal Mahallesi, Camikebir Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi sıralamasıyla ilerleyecek. Merkez’in bitmesiyle birlikte Hoşköy‘e doğru çalışmalara devam edilecek ve Mürefte doğalgaz hattı ve Hoşköy doğalgaz hattı çalışmaları  yapılacak.

Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Şarköy doğalgaz kazı çalışmalarıyla ilgili “Doğalgazın kullanılmaya başlanması ile ilçemizde hava kalitemiz artacak..daha yaşanabilir bir Şarköy olacak… Şarköy düz ayak uzun sahili olan bisiklet kullanımına uygun bir yer..2018 kışında doğalgazı evlerde kullanmaya başlayacağız… Nüfusumuz artacak… Şarköy de yazlığı bulunan sevgili vatandaşlarımızdan ikametlerini ilcemize almalarını bekliyorum… İller Bankasından daha fazla kaynak gelecek ve Şarköy’de daha güzel projeler gerçekleştireceğiz… Doğalgazın ilcemize hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.

Şarköy Doğalgaz Kazı Çalışmaları Devam Ediyor
Şarköy Doğalgaz Kazı Çalışmaları Devam Ediyor

Son Yazılar

Tek Yorum

  1. mahmut zeyni
    1 Mayıs 2017
    Yanıtla

    şarköy belediyesini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, umarım en kısa zamanda mürefte ve hoşköyde de doğalgaz çalışmaları başlar ve kışlarıda şarköyde vakit geçirebiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir