Şarköy Doğalgaz Dönüşüm

Şarköy’e doğalgazın gelmesiyle birlikte bir çok binada doğalgaz dönüşüm işlemi yaptırılacak.

Son yıllarda inşa edilen bir çok bina doğalgaz dönüşümüne uygun tesisatlarla hazırlandı, eğer binanız doğalgaz dönüşümüne uyumluysa bir kombi satın alarak hızlı bir şekilde doğalgaz dönüşümü yaptırabilirsiniz.

Eğer binanızda kalorifer varsa fakat doğalgaz dönüşümlü değilse işlem biraz daha uzun sürecek ve ona uygun tesisat yapılacak.

Binanızda – evinizde kalorifer tesisatı yoksa ufak bir inşa işleminden sonra önce doğalgaz tesisatı çektirmek, sonrasında ise kalorifer tesisatı yaptırmak durumundasınız. Sonradan yapılan tesisatlar sıva üstü olarak yapılmaktadır ve evin içinden borular geçmektedir.

Evinizin içinde boruların gözükmesini istemiyorsanız duvarları kırdırarak içerisinden boru geçirebilirsiniz fakat güvenlik önlemlerinden dolayı sadece sıcak – soğuk suyun geçeceği borular duvar içinden geçmektedir, gaz boruları duvarın dışından geçmelidir ve görünür olmalıdır.

Doğalgaz Dönüşümü Yapan Firmalar

Beko, Arçelik, Vestel, Bosch, Baymak ve Demirdöküm gibi büyük firmaların hali hazırda Şarköy’de bayilikleri bulunmaktadır, bunlar dışında kalorifer tesisatı yapan küçük ölçekli işlemetmelerde Şarköy’de hizmet vermektedir.

En İyi Kombi Hangisi?

Şarköy’de hizmet veren bir çok doğalgaz ve kalorifer firması kombi satışı yapmaktadır, bunların arasından en iyisini seçmek müşterinin tercihidir ve hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zordur.

Son Yazılar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir